Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Limenas - Pláže

Čisté pláže pri Limenase a rozprávkové zálivy v neďalekom Makryammose vás vyzývajú k leňošeniu a slneniu. Voda je krištáľovo priezračná. Neďaleké zálivy je možné dosiahnuť pomocou člnov.Vedľa starého prístavu sa nachádza stredne veľká piesková pláž. Voda je čistá, môžete si požičať slnečníky a lehátka. Západne od Limenasu je situovaná ďalšia pekná piesková pláž. Východne je Makryammos so svojimi malebnými zátokami. Jemný piesok a modro tyrkysová voda pozývajú dovolenkárov k zotaveniu a kúpaniu. Na Makryammos a ďalšie pekné pláže sa prepravíte pomocou nafukovacích člnov.


V samotnom letovisku Limenas nie sú práve vhodné podmienky pre kúanie. Avšak čisté pláže neďaleko Limenasu a rozprávkové zálivy v neďalekom Makryammose dovolenkárov priam vyzývajú k leňošeniu a slneniu. Voda je krištáľovo priezračná.

Neďaleké zálivy je možné dosiahnuť pomocou člnov.Vedľa starého prístavu sa nachádza stredne veľká piesková pláž. Voda je tu pomerne čistá a je možné si požičať slnečníky a ležadlá.

Západne od Limenasu je situovaná ďalšia pekná piesková pláž.

Východne je situovaný zase Makryammos so svojimi malebnými zátokami. Jemný piesok a modro tyrkysová voda pozývajú dovolenkárov k zotaveniu a kúpaniu. Na Makryammos a ďalšie pekné pláže sa dáv prepraviť pomocou nafukovacích člnov.